Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: ANASAYFA arrow Haberler arrow ESDER’DEN BAKAN GÜLLÜCE’YE ZİYARET
ESDER’DEN BAKAN GÜLLÜCE’YE ZİYARET Yazdır

Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Genel Başkanı Mahmut Çelikus ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Çevre ve Şehircilik Bakanı olarak yeni kabinede göreve başlayan AK Parti İstanbul Milletvekili İdris Güllüce’yi makamında ziyaret ederek yeni görev dönemi için tebriklerini iletti. 

Ziyarette konuşan ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus, Bakan İdris Güllüce’nin yeni kabinedeki görevinin hayırlı olmasını dile getirerek başarılar diledi. Çelikus konuşmasında, Bakanlık olarak esnafımıza ve çevreye duyarlılık adına yapılacak çalışmalarda birlikte hareket edilmesi ve yapılacak sosyal sorumluluk projelerinde destek olunması yönünde temennisini dile getirdi. Bakan Güllüce ise esnaf camiasından gelen tebrik ziyaretinin kendisini çok memnun ettiğini söyleyip, Esnaf ve Sanatkarın toplumun omurgası olduğunu belirterek, esnafımızın her zaman yanında olacaklarını dile getirdi. Ziyaret, Esder heyetinin Bakan Güllüce’ye hediye takdimi ve günün anısına çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.
 

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi