Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: ANASAYFA arrow Haberler arrow ESDER, ESNAFI UCUZA KONUŞTURACAK
ESDER, ESNAFI UCUZA KONUŞTURACAK Yazdır

ESDER Proje geliştirme toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Esnaf ve Sanatkarın sosyal ve kültürel projeler içerisine dahil edip gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kamu ve özel kurumlarla yaptığı  “Proje Geliştirme Toplantıları”na ara vermeden devam ediyor. 

Genel Başkan Mahmut Çelikus ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde yapılan “Proje Geliştirme Toplantısı” Tarihi Osman Bey Kafede gerçekleştirildi. Toplantının konukları Türk Telekom Ankara Bölge Müdürü İrfan Yıldız ve yardımcıları Zafer Orhan, Mehmet Koç, ve Mahmut Murat oldu. Toplantı öncesi ESDER yönetim kurulu ve esnaflarla tanışan Türk Telekom yetkilileri toplantı öncesi Genel Başkan Mahmut Çelikus ve yönetim kurulu üyelerine bu davetten dolayı teşekkür etti. Ardından konuşmasına geçen Bölge Müdürü İrfan Yıldız Türk Telekom’un şu anki alt yapı çalışmaları ve yeni projelerinden bahsetti. Esnafın sorunları ve talepleri soru cevap şeklinde değerlendirildi. Bölge Müdürü İrfan Yıldız, esnafın sabit telefonlardan az ücret ödeyerek daha fazla konuşması için yeni proje üzerinde çalıştıklarını söyleyip, bu noktada ESDER’le fikir alışverişinde bulunarak ucuz tarife paketlerinin hazırlanacağını dile getirdi. Yıldız, telefon dolandırıcılığına karşı da önemli açıklamalarda bulundu: “Türk Telekom’un adını kullanarak tarife değişikliği, borcunuz bulunmaktadır gibisinden yalan beyanlarla vatandaşımızı mağdur etmeye çalışan kişi ve kurumlara karşı dikkatli olunuz, itibar etmeyiniz. ” dedi.
 

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi