Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: ANASAYFA arrow Haberler arrow ANKARA KALKINMA AJANSI ZİYARET EDİLDİ
ANKARA KALKINMA AJANSI ZİYARET EDİLDİ Yazdır

    ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerimiz, Ankara  Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık ile makamında görüşerek, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık ziyaretinde Genel Başkanımız Mahmut Çelikus, Ajans desteği ile tamamlanan projeler ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çelikus, Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Bir Adım Bizden Projesi” ile Mamak ilçesinde yaşayan sosyo-ekonomik yönden dezavantajlı 100 çocuğun kültür ve sanat ile tanıştığını hatırlattı. ESDER Başkanı, yine Ankara Kalkınma Ajansı desteği ile hayata geçen “Ahilik Felsefesi Işığında Parlayan Turizm Projesi” ile de Ahilik konusunda farkındalık yaratıldığını kaydetti. Çelikus, desteklerinden dolayı Ankara Kalkınma Ajansı’na teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ankara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Arif Şayık ise, ESDER ile yürütülen projelerin başarı ile tamamlandığını bildirdi. Şayık, Ahilik kültürünü yaşatmak için yapılan çalışmaların önemine değindi ve “Ahilik, ekonomik bir model olmanın ötesinde, sosyal yönü olan bir yaklaşım, gelenek. Bu kültür ve anlayışın yaşatılmasına çaba harcamalıyız” dedi.
 

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi