Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: ANASAYFA arrow Haberler arrow ESDER’DEN VALİ KILIÇLAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
ESDER’DEN VALİ KILIÇLAR’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Yazdır

ESDER Genel Başkanı Mahmut Çelikus ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, görevine yeni başlayan Ankara Valisi Sayın Mehmet Kılıçlar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ziyaret esnasında ESDER yönetim kurulu üyeleriyle tanışan Mehmet Kılıçlar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kılıçlar, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkati çekerek, “STK’lar ile yerel yönetimlerin uyum içinde olması gerekir. O zaman projeler daha verimli oluyor. Sizler Ülkemizin belkemiği olan, mahallelerimizin sahibi olan kişilersiniz, Ankara Valisi olarak desteklememiz gereken yerlerde elimizden geleni yapacağız” ifadelerini kullandı. Genel Başkan Mahmut Çelikus ise Vali Kılıçlar’a yeni görevinde başarı dileklerini ilettikten sonra Genel Merkez olarak yapılan projelerden bahsederek Derneğin faaliyetleri hakkında bilgiler sundu. Ankara Valiliği ile yeni projeler gerçekleştirmeye hazır olduklarını belirten Çelikus, “Esnaf ve sanatkârlar küreselleşen dünyada, kültürümüzün bu önemli parçasını özümseyerek; ilham aldıkları ticaret ahlakı ve ilkelerini yaşatmaktadır. İnsanlar arasındaki ticari ve toplumsal ilişkilerde her daim gözetilmesi gereken; dürüstlük, güvenirlilik, iş ve meslek ahlakına saygılı, şefkatli, cömert ve güler yüzlü olma prensibi esas alınarak bu insani vasıfların hayatın bir parçası olarak görüyoruz” şeklinde konuştu.
 

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi